11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

XII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki

W dniach  8-9 lutego 2019 r. na hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki. Rozgrywki przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Borki Cup 2019 - piłka nożna

W dniach  31 stycznia do 2 lutego 2019 r. na hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XIII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OLSZEWO- BORKI.  Rozgrywki przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: Dzieci, Młodzież, Open. W turnieju  wzięło udział 150 zawodników z terenu gminy Olszewo-Borki oraz powiatu ostrołęckiego.
Czytaj więcej...

V Bieg 3P „Przełajem Przez Przystań”

Dnia 16 września 2018r. odbył się V Bieg 3P „Przełajem Przez Przystań”. Impreza była realizowana w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Na starcie stanęło 392 zawodników w tym 261 dzieci i młodzieży. Organizatorem V Biegu 3P ,,Przełajem Przez Przystań” była Gmina Olszewo-Borki wspólnie z Stowarzyszeniem Razem Łatwiej, OSP Nowa Wieś, Szkołą Podstawową w Przystani, Nadleśnictwem Ostrołęka, Harcerzy oraz przy ogromnym zaangażowaniu i pomocy w trakcie imprezy- BBL Ostrołęka.

Czytaj więcej...

XII Dożynki Gminno-Parafialne

W niedzielę 2 września 2018 r. w miejscowości Olszewo-Borki odbyły się XII Dożynki Gminno-Parafialne. Święto Dożynkowe zostało zorganizowane przez Gminę Olszewo-Borki we współpracy z Parafią pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olszewie-Borkach, Zarządem Gminnym Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Olszewo-Borki oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Olszewie-Borkach.
Czytaj więcej...

XII Kurpiowski Rodzinny Rajd Rowerowy

12 maja 2018 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbył się XII Kurpiowski Rodzinny Rajd Rowerowy, w którym udział wzięło ponad 260 uczestników. Na starcie każdy uczestnik otrzymał kamizelkę odblaskową. Po krótkiej odprawie i pouczeniu o bezpiecznym zachowaniu się na drogach, cykliści ruszyli w wybraną przez siebie jedną z trzech możliwych tras rowerowych:

Czytaj więcej...

XI Turniej Tenisa Stołowego - open

Dnia 27 stycznia 2018 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki w kategorii OPEN.

 

Czytaj więcej...

XI Turniej Tenisa Stołowego - szkoły podstawowe, gimnazja

Dnia 26 stycznia 2018 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja w podziale na dziewczęta/ chłopcy.  W rozgrywkach udział wzięło 60 osób.

Czytaj więcej...

VI Zimowy Turniej Badmintona

Dnia 25 stycznia 2018 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się VI Zimowy Turniej Badmintona w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja w podziale na dziewczęta/ chłopcy i OPEN.

Czytaj więcej...

BorkiCup 2018 - open

Dnia 20 stycznia 2018 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ  O PUCHAR WÓJTA GMINY OLSZEWO-BORKIw kategorii OPEN.

Czytaj więcej...

BorkiCup 2018 - gimnazja

Dnia 19 stycznia 2018 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OLSZEWO-BORKI w kategorii gimnazja.

Czytaj więcej...

BorkiCup 2018 - szkoły podstawowe

Dnia 18 stycznia 2018 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XII TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OLSZEWO-BORKI w kategorii szkoły podstawowe.

Czytaj więcej...

Uroczysta XLII Sesja Rady Gminy Olszewo-Borki - 11.11.2017r.

W dniu 11 listopada 2017 r. inaugurowaliśmy rok obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Olszewo-Borki. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pw. NMP Królowej Polski w Olszewie-Borkach celebrowaną przez księdza proboszcza Krzysztofa Dylnickiego.

Czytaj więcej...

IV Bieg 3P „Przełajem Przez Przystań”

Dnia 10 września 2017 r. odbył się IV  Bieg 3P „Przełajem Przez Przystań” w Przystani, do którego zgłosiło się 300 zawodników, na starcie stanęło 257 zawodników. Organizatorem IV Biegu 3P ,,Przełajem Przez Przystań” była Gmina Olszewo-Borki wspólnie z Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinom "NADZIEJA" Łomża, OSP Nowa Wieś, Szkoła Podstawowa w Przystani, Nadleśnictwo Ostrołęka.
Czytaj więcej...

XI Dożynki Gminno-Parafialne

W niedzielę 3 września 2017 r. w miejscowości Olszewo-Borki odbyły się XI Dożynki Gminno-Parafialne. Święto Dożynkowe zostało zorganizowane przez Gminę Olszewo-Borki we współpracy z Parafią pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olszewie-Borkach, Zarządem Gminnym Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Olszewo-Borki oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Olszewie-Borkach.
Czytaj więcej...

Borki Cup 2017 - open

Dnia 18 lutego 2017 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Olszewo-Borki w kategorii OPEN.

Czytaj więcej...

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!